Акція «ЛЕГКА БЕЗПЕКА»

01.02.2020

Регламент надання послуги «ЛЕГКА БЕЗПЕКА»

 

З 2020 року лідер охоронних послуг в Україні - ТОВ « ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» пропонує усім бажаючим скористатися новою послугою: «ЛЕГКА БЕЗПЕКА» (надалі – Послуга).

Зміст послуги

Завдяки запровадженню нової послуги від «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГА», клієнти, які бажають підключитись до послуг охорони та контролювати безпеку своїх квартир зі смартфонів, зможуть скористатися послугою «ЛЕГКА БЕЗПЕКА».

За умови щомісячного внесення абонентської плати Клієнт отримує послугу наступного наповнення:

- охоронне устаткування «Pitbull» (бездротова централь з вбудованим датчиком руху, датчик відкриття дверей);

- ​​SIM-карта;

- мобільний додаток для управління послугою «ЛЕГКА БЕЗПЕКА» і контролю приміщень (версії для Android і iOS).

В охоронний пристрій вже встановлена ​​SIM-карта. Управління та контроль сигналізацією здійснюється дистанційно з мобільного додатку, що входить до комплекту. Якщо сигналізація спрацює (перейде в режим «ТРИВОГА»), абонент отримає повідомлення і йому надійде телефонний дзвінок. За допомогою програми для смартфона, крім зазначених опцій, можна дізнатися статус охорони будинку в реальному часі та керувати обладнанням в режимі онлайн. Якщо датчик спрацює або зв'язок з обладнанням зникне, власнику житла і «ОХОРОННОМУ ХОЛДІНГУ» надійде сигнал «Тривоги», після чого група швидкого реагування відразу виїжджає на місце події.

Згідно з пропозицією «ЛЕГКА БЕЗПЕКА», за умови участі, клієнт отримує послугу наступного наповнення:

- Монтаж обладнання,;

- Цілодобове спостереження;

- Послугу підключення до ПЦС (пульту централізованого спостереження);

- 2 виїзди на місяць групи швидкого реагування;

- Мінімальний час приїзду наряду на тривогу;

- Послугу «персональний менеджер»;

- Особистий кабінет.

Мета проведення

Метою запровадження послуги «ЛЕГКА БЕЗПЕКА» є залучення нових клієнтів та підвищення лояльності вже існуючих клієнтів ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» на території України за рахунок проведення даної рекламної пропозиції.

 

Умови надання послуги

Отримати послугу може будь-який дієздатний громадянин України, якому на момент запровадження послуги (укладання договору – для нових клієнтів) виповнилося 18 років або будь-яка юридична особа зареєстрована на території України, за умови наявності у особи правоустановчих документів на приміщення, яке буде передано під охорону.

Для початку отримання послуг необхідно подати заявку до контакт-центру охорони за номером 0800-500-507 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів на території України), протягом періоду запровадження послуги «ЛЕГКА БЕЗПЕКА», шляхом замовлення у глобальній мережі Інтернет за адресою: ohholding.com.ua, або замовити у офіційного представника компанії.

 

Вартість послуги

Місячна плата за послугу становить 500,00 грн. (п’ятсот грн.00 коп. з урахуванням ПДВ). У вартість входить користування обладнанням, повний пакет послуг охоронної компанії – від супроводу клієнта до виїзду за викликом, передача даних з приладу. Користувач, відповідно до умов договору несе відповідальність у вигляді штрафу у випадку припинення користування послугою «ЛЕГКА БЕЗПЕКА», в термін раніше ніж через 12 (дванадцять) місяців з дати укладення Договору. Розмір штрафу складає 700,00 грн. з ПДВ (сімсот гривень 00 копійок з урахуванням ПДВ). Штраф нараховується одноразово.

При умовах наявності або купівлі обладнання у «ОХОРОННОГО ХОЛДІНГА», місячна плата за послугу становитиме 290,00 грн. (двісті дев’яносто гривень 00 коп. з урахуванням ПДВ), в такому разі клієнт не сплачує за дострокове розірвання договору за умови відсутності заборгованості.

Також клієнт може посилити охоронну систему і придбати більше 2-ох одиниць додаткового обладнання зі знижкою 10% (встановлення додаткових датчиків в день монтажу охоронного приладу «Pitbull», клієнт не сплачує додатково). Надалі всі додаткові послуги, що вимагають додаткових витрат, надаються згідно з діючими на момент виконання робіт цінами (актуальна інформація доступна на сайті - www.ohholding.com.ua та за тел.: 0-800-500-507) і до вартості послуг за даною пропозицією не входять, та сплачується додатково.

Персональні дані

Приєднуючись до пропозиції Клієнт дає згоду на обробку компанією «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» своїх персональних даних для формування особистого кабінету, оперативного інформування про тривожні повідомлення сигналізації, а також з метою забезпечення реалізації правових і податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку. Клієнт підтверджує, що він ознайомлений і йому відомі його права і обов'язки, обумовлені Законами України «Про охоронну діяльність», «Про захист персональних даних» та про осіб, яким надаються його дані для виконання зазначеної мети.

Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» не надає жодної персональної інформації про клієнтів третім особам (за винятком рішення суду).

Вирішення спорів за пропозицією

Для розгляду спірних ситуацій або питань щодо акційної пропозиції та цих Правил клієнту необхідно відправити лист на e-mail компанії [email protected] У листі Клієнт повинен привести максимально докладний опис суті і предмету питання або спірної ситуації.

Територія надання послуги

На першому етапі запровадження послуги «ЛЕГКА БЕЗПЕКА» буде доступна у наступних містах на території України (далі - «Місце запровадження послуги»), а саме:   Львів, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Павлоград, Кривий Ріг, Маріуполь, Кам’янське. Надалі послуга «ЛЕГКА БЕЗПЕКА» буде доступна по всій території України.

Період реалізації послуги «ЛЕГКА БЕЗПЕКА»

Актуальність підключення послуги з 01.03.2020 р. по 31.06.2022 р.

0800500507

Замовити консультацію

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь