Акція «ДАРУЮ БЕЗПЕКУ»

01.02.2020

Регламент надання послуги охорони за акцією «ДАРУЮ БЕЗПЕКУ!»

 

З 2019 року лідер охоронних послуг в Україні - ТОВ « ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» пропонує усім бажаючим скористатися сертифікатом на безпеку та прийняти участь в акції: «ДАРУЮ БЕЗПЕКУ» (надалі за текстом – Послуга, Акція)

Зміст акції «ДАРУЮ БЕЗПЕКУ»

Завдяки запровадженню нової пропозиції від ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ», користувачі, які бажають підключитись до послуг охорони та забезпечити безпеку свого майна за допомогою охоронного обладнання, зможуть скористатися сертифікатом на безпеку та отримати послуги технічної охорони за спеціальною пропозицією. Сертифікат на безпеку діє лише для нових об’єктів, які не підключені до послуг охорони ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ».

За умовами участі у акційній пропозиції, Клієнту необхідно активувати сертифікат подзвонивши на номер 0800-500-507, назвати унікальний код з картки:

-                     в разі якщо у клієнта відсутнє охоронне обладнання:

 придбати мінімальний комплект охоронного обладнання, за необхідністю доукомплектовати додатковим обладнанням в ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ», здійснити перший платіж у розмірі 2 грн. 00 коп. (дві гривні 00 коп.) з урахуванням ПДВ, згідно умов договору, за перших два місяці. Надалі, починаючи з 3 (третього) місяця, щомісячно вносити абонентську плату у розмірі зазначеному у договорі на послуги охорони.

-                     в разі, якщо у клієнта є охоронне обладнання:

 у випадку наявності власного обладнання, клієнт отримає консультацію, консультант з безпеки направить сервісного інженера для обстеження об’єкту і в разі працездатності та сумісності обладнання з нашим пультом централізованого спостереження, вартість його переключення буде складати 1 грн. 00 коп. (одна гривня 00 коп.) з урахуванням ПДВ , надалі необхідно здійснити перший платіж у розмірі 2 грн. 00 коп. (дві гривні 00 коп.) з урахуванням ПДВ, згідно умов договору, за перших два місяці. Починаючи з 3 місяця, щомісячно вносити абонентську плату у розмірі, зазначеному у договорі на послуги охорони. В разі, якщо є обладнання, але не встановлено на об’єкті, монтаж сплачується додатково.

Згідно з пропозицією «ДАРУЮ БЕЗПЕКУ», за умови активації, клієнт отримує послугу наступного наповнення:

- Монтаж обладнання*,

- Цілодобове спостереження;

- Два місяці без абонентської плати*;

- Послугу підключення до ПЦС;

- 2 виїзди на місяць групи швидкого реагування на хибні спрацювання з вини Замовника включені в вартість послуг;

- Мінімальний час приїзду наряду на тривогу;

- Послугу «персональний менеджер»;

- Особистий кабінет;

Під терміном:

*«Монтаж обладнання» - розуміється, що вартість монтажу обладнання входить до загальної вартості послуг з охорони, при умові купівлі у ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» бездротового обладнання;

* «Два місяці без абонентської плати» - слід приймати платіж з першого по другий місяць включно у розмірі 1 грн. 00 коп. в місяць (одна гривня00коп.) з урахуванням ПДВ. 

Мета проведення

Метою запровадження послуги «ДАРУЮ БЕЗПЕКУ» є залучення нових клієнтів та підвищення лояльності вже існуючих клієнтів ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» на території України за рахунок проведення даної рекламної пропозиції.

Умови надання послуги

Отримати послугу можуть:

-          - будь-який дієздатний громадянин України, якому на момент запровадження послуги (укладання договору – для нових клієнтів) виповнилося 18 років;

-          - фізична особа-підприємець, яка є резидентом України;

-          - юридична особа, яка є резидентом України;

Обов’язковими умовами надання послуг охорони є:

- за умови наявності у цієї особи правовстановлюючих документів на право володіння чи розпорядження майном (об’єктом), яке буде передано під охорону;

- технічна можливість встановлення необхідного обладнання та підключення до електропостачання.

Для початку отримання послуг необхідно подати заявку до контакт-центру охорони за номером 0800-500-507 (безкоштовно для дзвінків зі стаціонарних телефонів на території України), назвати унікальний код сертифікату та активувати його протягом періоду запровадження послуги «ДАРУЮ БЕЗПЕКУ», шляхом замовлення у глобальній мережі Інтернет за адресою: ohholding.com.ua, або також можливо замовити у офіційного представника компанії.

Активація сертифікату

Сертифікат на безпеку працює наступним чином: на пластиковій картці для кожного клієнта вказаний унікальний код, за допомогою якого ви зможете підключитись до послуг технічної охорони за спеціальними умовами, а саме протягом строку дії акції «ДАРУЮ БЕЗПЕКУ» багаторазово використати сертифікат і підключити необмежену кількість об’єктів до послуг, що приймають участь у акції. За даною пропозицією кожен отримувач картки має можливість використати сертифікат для охорони квартири, охорони котеджу, гаражу, охорони малого бізнесу та нежитлової нерухомості (приміщення до 100кв.м).

Номінальна вартість сертифікату

Охорона гаражу

Охорона квартири

Охорона котеджу

Охорона майна ФОП та юр. осіб (приміщення до 100 кв.м.)

500 грн. з ПДВ ( 2 місяці охорони)

600 грн. з ПДВ ( 2 місяці охорони)

1000 грн. з ПДВ ( 2 місяці охорони)

1100 грн. з ПДВ ( 2 місяці охорони)

Пропозиція діє для:

-          підключення нових Клієнтів (або нових об’єктів для існуючих клієнтів);

-          клієнтів, які не мають заборгованості по сплаті за послуги охорони;

-         клієнтів, з якими був розірваний договір, пройшло не менше 6 місяців з моменту відключення до дати звернення.

Вартість послуги

За умовами підключення до послуги «ДАРУЮ БЕЗПЕКУ», клієнт:

-                     в разі, якщо у клієнта відсутнє охоронне обладнання, клієнт сплачує перший платіж у розмірі 2 грн. 00 коп. (дві гривні 00 коп.) з урахуванням ПДВ згідно умов договору, за перших два місяці. Надалі, починаючи з 3 (третього) місяця, Клієнт щомісячно вносить абонентську плату згідно з умовами договору.

-                     в разі, якщо у клієнта є охоронне обладнання і в разі його сумісності, вартість переключення буде складати у розмірі 1 грн. 00 коп. (одна гривня 00 коп.) з урахуванням ПДВ, надалі необхідно здійснити перший платіж у розмірі 2 грн. 00 коп. (дві грн. 00 коп.) з урахуванням ПДВ, згідно умов договору, за перших два місяці. Починаючи з 3 (третього) місяця, Клієнт щомісячно вносити абонентську плату зазначену у договорі на послуги охорони.

Клієнт, відповідно до умов договору, несе відповідальність у вигляді штрафу у випадку припинення користування послугою «ДАРУЮ БЕЗПЕКУ», в термін раніше, ніж через 12 (дванадцять) місяців з дати укладення Договору. Розмір штрафу складає 1200,00 грн. з ПДВ (одна тисяча двісті гривень 00 копійок без урахування ПДВ). Штраф нараховується одноразово.

ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ», у разі змін більш ніж на 10% вартості складової послуги охорони (вартість ПММ, спецзасобів, обов’язкових платежів та податків тощо), залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати вартість послуг, про що Клієнт буде повідомлений у встановленому договором порядку.

 Персональні дані

Приєднуючись до програми лояльності, Клієнт дає згоду на обробку компанією «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» своїх персональних даних для формування особистого кабінету, оперативного інформування про тривожні повідомленнях сигналізації, а також з метою забезпечення реалізації правових і податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку. Клієнт підтверджує, що він ознайомлений і йому відомі його права і обов'язки, обумовлені Законами України «Про охоронну діяльність», «Про захист персональних даних» та про осіб, яким надаються його дані для виконання зазначеної мети.

Компанія «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» не надає жодної персональної інформації про клієнтів третім особам, окрім випадків, коли це визначено чинним законодавством України.

Вирішення спорів за пропозицією

Для розгляду спірних ситуацій або питань щодо акційної пропозиції та цих Правил, клієнту необхідно відправити лист на e-mail компанії [email protected] У листі Клієнт повинен привести максимально докладний опис суті і предмету питання або спірної ситуації.

 

Територія надання послуги

На першому етапі запроваджена послуга «ДАРУЮ БЕЗПЕКУ» буде доступна у наступних містах на території України (далі - «Місце запровадження послуги»), а саме: Львів, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Павлоград, Кривий Ріг, Маріуполь, Кам’янське. Надалі послуга «ДАРУЮ БЕЗПЕКУ» буде доступна по всій території України.

 

Період реалізації послуги «ДАРУЮ БЕЗПЕКУ»

Актуальність підключення послуги з 20.12.2019 р. по 31.12.2021 р. включно.

ТОВ «ОХОРОННИЙ ХОЛДІНГ» залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати строк дії послуги, про що кожний клієнт може дізнатися на офіційному веб-сайті компанії або звернувшись до контакт-центру охорони.

Під акційну пропозицію виготовлено 1000 (одна тисяча) сертифікатів.

0800500507

Замовити консультацію

Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь