Охорона житла Покровськ

довірте безпеку і захист свого житла професіоналам своєї справи
Охорона квартир
докладніше
Охорона котеджів
докладніше
Охорона приватних будинків
докладніше
Охорона дачі
докладніше
Охорона житлових комплексів
докладніше
Охорона гаража
докладніше
Чому варто замовити охорону саме у нас?
idk_bg
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
idk_bg
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
idk_bg
Гнучка цінова
політика при високій
якості послуг
idk_bg
Найкоротші терміни
прийняття об'єкта під
охорону

Поширені запитання

Як працює охоронна система житла?
Охоронна система своєчасно фіксує спроби сторонніх осіб проникнути в ваше житло. Як тільки на об'єкт, що охороняється намагаються вторгнутися зловмисники, на об'єкті спрацьовує сповіщувач охоронної сигналізації, а сигнал тривоги в цю ж секунду надходить на цілодобовий пульт централізованого спостереження і на мобільний телефон замовника послуги. На виклик миттєво виїжджає група швидкого реагування.
Які документи потрібні для підключення системи охорони?
Вам необхідні тільки паспорт громадянина України або закордонний паспорт, якщо фізична особа - громадянин іншої держави і документи, що підтверджують право власності або право оренди на житловий об'єкт.
Скільки коштує установка і обслуговування?
Вартість підключення квартири до охорони - від 250 грн. / міс., приватного будинку - від 350 грн. / міс. Нашим клієнтам ми пропонуємо різні варіанти установки і подальшого обслуговування охоронних систем. Наприклад, монтаж обладнання з його орендою або викупом. Також передбачена щомісячна абонплата або можливість оформити послугу «Рік без абонплат». Для отримання детальної інформації по вартості установки і обслуговування обладнання, звертайтеся до експертів з безпеки по номеру телефону: 0 800 500 507.
Як довго встановлюється охоронна система житла?
Ви вибираєте зручну дату і час, а наші технічні фахівці встановлюють охоронне устаткування за 1 день. Монтаж охоронної системи можливий в будь-який день тижня, в тому числі святкові або вихідні.
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь