Охорона житла

довірте безпеку і захист свого житла професіоналам своєї справи
Охорона квартир

Ежегодно жертвами квартирных воров становятся более 20 000 украинцев. В период массового сокращения рабочих мест и потери стабильного источника дохода, вероятно ожидать тенденцию к ухудшению криминогенной обстановки в стране. Ошибочно полагать, что наибольшее количество квартирных краж

 

докладніше
Охорона котеджів
докладніше
Охорона приватних будинків
докладніше
Охорона дачі
докладніше
Охорона житлових комплексів
докладніше
Охорона гаража
докладніше
Чому варто замовити охорону саме у нас?
idk_bg
Використання
новітніх технологій
у сфері охорони
idk_bg
Мінімізація
витрат клієнта на
охорону
idk_bg
Гнучка цінова
політика при високій
якості послуг
idk_bg
Найкоротші терміни
прийняття об'єкта під
охорону

Поширені запитання

Як працює охоронна система житла?
Охоронна система своєчасно фіксує спроби сторонніх осіб проникнути в ваше житло. Як тільки на об'єкт, що охороняється намагаються вторгнутися зловмисники, на об'єкті спрацьовує сповіщувач охоронної сигналізації, а сигнал тривоги в цю ж секунду надходить на цілодобовий пульт централізованого спостереження і на мобільний телефон замовника послуги. На виклик миттєво виїжджає група швидкого реагування.
Які документи потрібні для підключення системи охорони?
Вам необхідні тільки паспорт громадянина України або закордонний паспорт, якщо фізична особа - громадянин іншої держави і документи, що підтверджують право власності або право оренди на житловий об'єкт.
Скільки коштує установка і обслуговування?
Вартість підключення квартири до охорони - від 250 грн. / міс., приватного будинку - від 350 грн. / міс. Нашим клієнтам ми пропонуємо різні варіанти установки і подальшого обслуговування охоронних систем. Наприклад, монтаж обладнання з його орендою або викупом. Також передбачена щомісячна абонплата або можливість оформити послугу «Рік без абонплат». Для отримання детальної інформації по вартості установки і обслуговування обладнання, звертайтеся до експертів з безпеки по номеру телефону: 0 800 500 507.
Як довго встановлюється охоронна система житла?
Ви вибираєте зручну дату і час, а наші технічні фахівці встановлюють охоронне устаткування за 1 день. Монтаж охоронної системи можливий в будь-який день тижня, в тому числі святкові або вихідні.
Підписатися на розсилку цікавих новин і акцій від ОХОРОННОГО ХОЛДІНГУ
підписатися
Ми в соц. мережах / приєднуйтесь